Zeka Koleji Sport Pvc Zemin Kaplamaları , Çim Halı Kaplamaları Tamamalandı

28
KAS

 İzmir Menemen Bölgesinde Eğitim Öğretim  Hayatına ,Yeni Binası Ve Daha Geniş Kapasitsi İle Devam Eden Zeka Kolejinin Spor Salonları,Bahçe Düzenlemeleri , Firmamız Tarafından Uygulaan Zemin Kaplamaları İle Gerçekleştirilmiştir.

 8,5 mm Ve 4 mm Kalınlıklara Sahip Profesyonel Sport Pvc Zemin Kaplamaları İle Ana Okulu Sınıfları Ve Spor Salonu Zeminlerinin Kaplaması Gerçekleştirilmiştir.

 Son Kat Poliüretan Boya Vasıtası İle Son Katta İstenilen Renk Tercihlerinide Yüzeylere Uyguladığımız Bu Çalışma ; Müşterilerimiz İçin Konseptlerine Uygun İstediği Her Rengi Temin Edebilmelerini  Sağlamaktadır.

 4 mm İla 10 mm Arasında Uygulanabilen Spor Pvc Zemin Kaplamaları Uluslararası Kalite Sertifikalarına Ve Federasyon Onaylarına Sahiptir.Esnek Yapısı İle Sporcular İçin Konfor Sağlamakta , Top Sekme Değerleri İle İlgili Federasyonlarca Kabul Görmektedir.Hijyenik Ve Dayanıklı Yapıları ,Uzun Ömürlü,Garantili Ve Bu Sayede Oldukça Ekonomik Yüzeyler Sağlamaktadır.

  30 mm Ve Üzeri Çim Halıları da Bahçe Dekorasyonunda Kullanan Zeka Koleji , Bu Sayede Açık Alanda Çim Konforu Ve Görselini Oldukça Ekonomik Ve Bakım Gerektirmeyen Bir Ürün İle Temin Etmiş Oldu.

  Eğitim Öğretim Kurumlarında Gerçekleştirdiğimiz Profesyonel Zemin Kaplamaları Uygulamaları İle Bu Kurumlara sağlam Bir Partner Olmayı Süğrdürüyor,Her Geçen Gün Referanslarımıza Bir Yenisini Ekleyebilmenin Mutluluğunu Paylaşıyoruz.

 

Poliüretan Son Kat Boya
Poliüretan Son Kat Boya
Spor Pvc Zemin kaplaması
Spor Pvc Zemin kaplaması
Anaokulu Zemini  Spor Pvc Zemin
Anaokulu Zemini Spor Pvc Zemin
Anasınıfı Ve Spor Salonlarında Esnek süpürgelik
Anasınıfı Ve Spor Salonlarında Esnek süpürgelik
Spor Salonu Zemin kaplamaları
Spor Salonu Zemin kaplamaları