TAL-503 Doğal Taş Ve Granit Yüzey Yükseltilmiş Döşeme Sistemi

  • Doğal Taş Yüzey Yükseltilmiş Döşeme Panelleri
  • Teknik Veriler
  • Yükseltilmiş Döşeme Kesiti
Next
  • Doğal Taş Yüzey Yükseltilmiş Döşeme Panelleri
  • Teknik Veriler
  • Yükseltilmiş Döşeme Kesiti
Previous

  B1/Re 15Yangın Dayanımı Ve Estetik Oluşu İle Tercih Sebebi Olan , Granit ,Doğal Taş  Yüzey Yükseltilmiş Döşeme Panellerimiz; Yüksek Yoğunluklu Yonga Levhadan 30 mm / 38 mm Gibi Farklı Kalınlıklarda, Yüzeyi 15-20  mm Kalınlıkta, İstenilen Doğal Taş İle Lamine Ve Taban Alanları 0,05 mm Alüminyum Folyo İle Kaplanarak Üretilmektedir.

 

 

 

 Doğal Taş Ve Granit Yüzey Yükseltilmiş Döşeme Sistemi, Yüzey Kullanımı İtibarı İle Hijyenik,Sağlam Ve Estetiktir.Alman Teknolojisine Sahip Üretim Sistemimizde İstenilen Özellikte Doğal Taş,Granit Gibi Seçenekleri Müşterilerimize Sunarak Farklı Alanlar Yaratıyoruz.

 

  Panel Üretiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar İse Genel Olarak Panellerin Milimetrik Bir Biçimde Gönyeli Olması , Çelik İle Yonga Levhanın İyi Akuple Olması , Yüzey Ürününün Şartnamelere Ve Yoğun Kullanıma Uygun Seçilmesi, Şeklinde Sıralanabilir.

  

 

 

   Projelerinizde Güvenle Kullanabileceğiniz ;

         

          Alman Teknoloji Ve Patenti İe Ürettiğimiz Panellerimiz ,

          120 cm Yüksekliğe Kadar Uygulayabildiğimiz Özel Payandalı Ayak Sistemlerimiz ,

          Sismik Altyapı Ayak Sistemlerimiz ,

          B1/Re 15 Yangın Dayanımı Özelliğimiz ,

          Modüler Takozlu Ayak Sistemlerimiz ,

          Üretim Ve İşçilik Garantimiz ,

   

  Siz Müşterilerimizi Ve Bizi Rakiplerimizden Ayırmakta Ve Fark Yaratmaktadır.

 

 Krom Yapı Olarak Gerek sahip Olduğumuz Geniş Alternatif Ayak Sistemleri Ve Gerekse Üretim Kabiliyetimizin Çeşitliliği ; Üst Düzey Tenik Alanlarda Yaptığımız Uygulamalar ( Termik Santraller,Enerji Üretim Tesisleri ) Ve Üst Düzey referanslar İle Taçlandırılmıştır. ( Kolin İnş. Soma Termik santrali ,Global yatırım  Mavi Bayrak Söke Enerji Santrali , İzmir Büyükşehir Bld. Vs. )