Soğuk Poliürea Kaplama

  • Polyürea Kaplama
  • Uygulama
  • Uygulama
  • Uygulama
  • Uygulama
Next
  • Polyürea Kaplama
  • Uygulama
  • Uygulama
  • Uygulama
  • Uygulama
Previous

 Soğuk Polyurea zemin kaplama  uygulamalarında kullanılan polyurea, Saf Polyurea özellikte olup, yağ, benzin ve diğer pek çok kirletici maddelere karşı yüksek kimyasal dayanımlı ve su geçirmez özelliktedir..

 

                    Saf Polyurea zemin kaplama sistemleri; yüksek darbe, aşınma ve kimyasal dayanım istenen kimya, gıda, ilaç ve tekstil gibi endüstriyel ortamlarda kullanılır. Polyurea çatı izolasyonu,   Polyurea otomotiv servis alanı kaplama, Polyurea depo zemin kaplama, Polyurea uçak hangarı zemin kaplama ve Polyurea hayvan barınak zemin kaplamaları uygulama alanlarından bazıları olup işçilik hatalarını minimize eden çok hızlı kürlenmesi sayesinde uygulanan alanların derhal kullanımına olanak sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

Başlıca özellikleri ;

 

-Sprey makina veya rulo yöntemiyle hızlı uygulama

-Hızlı kürlenme

-Nem ve rutubet karşısında duyarsız sertleşme 

-Yüksek mekanik dayanım

-Doğru astar ile her zemine yapışma

-Kenar köşe derz detay çözümü

-Kimyasal direnç

-Sıcaklık direnci

-Esnek

-İzolasyon kabiliyeti

-Metal , plastik vs. yapışma özelliği    

 

 

 şeklinde sıralanabilmektedir.

 

            Soğuk poliürea kimyager kadromuzun endüstriyel zemin konusundaki deneyimleri ile müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirdiği özel ve ekonomik bir uygulamadır.

            Dış mekanlarda, istenilen renkte, farklı katmanlarda ve özellikte hazırlanabilmesi sayesinde çok öze çözümlemelere imkan tanır.

            Ürün içeriği özel alanlar için farklı yapılarda hazırlanabilir.Sözgelimi kaymazlık arzu edilen bir alan veya ahşap üzerinde uygulanması gereken bir kay kay pisti,Soğuk poliürea uygulaması ile çözümlenebilmektedir.

            Halihazırda bir çok belediye kurumlarında yapmış olduğumuz uygulamalar ve izolasyon uygulamaları , ürünün benzersiz özellikleri sayesinde avantajlarını kanıtlamıştır.

Başlıca kullanım  alanları ;

 

-Otoparklar

-Açık park alanları

-Kapalı ve açık depo alanları

-Denizcilik 

-Tozumaya karşı

-İzolasyon amaçlı

 

şeklinde sıralanmakla beraber kullanım alanı neredeyse sınırsızdır.

 

            En önemli tercih sebepleri  ise açık alanlarda , istenilen renkte , yüksek mukavemette ,hızlı,pratik uygulaması ve ekonomik oluşu şeklinde sıralanabilir.Size özel geliştirilebildiği gibi standart uygulaması mevcut olup,mevcut alanınıza göre keşif ve danışmanlığımızı talep edebilirsiniz.