Modüler Plastik Zemin Kaplamaları

  • Modüler Spor Saha Kaplamaları
  • Tenis kortu
  • Çok Amaçlı Sahalar
  • Geçici Sahalar
  • Voleybol Sahası
Next
  • Modüler Spor Saha Kaplamaları
  • Tenis kortu
  • Çok Amaçlı Sahalar
  • Geçici Sahalar
  • Voleybol Sahası
Previous

 Ertesi gün kullanabileceğiniz veya istediğiniz zaman toplayıp başka bir alana taşıyabileceğiniz bir sahanız olmasını istermisiniz.İtalyan GEOPLAST markası ile size bu imkanı sunabiliriz.

 

           Kapalı veya açık alanlarda ,sıkıştırılmış veya düzgün bir zemine sahip her mekanda, geçmeli sistemi ve yüksek teknolojisi ile Moduler Plastik Yer Kaplaması bu gereksiniminizi karşılayacak üstün özelliklere sahip spor saha zemin kaplamasıdır.

 

Başlıca özelliklerini ;

 

-Snap - fit geçmeli sitem ile hızlı kurulum , yüksek stabilite

-Çok amaçlı spor zeminlerinde kalıcı veya geçici kurulum

-Yağmurlarda etkin derenaj

-Uv ışınlarına dayanım

-Bakteri ve mikro organizmalara direnç

-Sporcu sağlığına yardımcı

-Geniş renk kombinasyonu uygulayabilme olanağı

-Sıkıştırılmış veya düzeltilmiş her zemine uygulanabilme

-İyi top sekmesi ve kaliteli oyun

-25 cm x 25 cm plakalar halinde 

-8 renk seçeneği ( ral-4008 , 5010 , 5012 , 6002 , 2008 , 3018 , 9022 , 9011 )

 

gibi sayabiliriz.

 

                         Açık alanlarda delikli yapısı i,le mükemmel derenaj sağlayan ürünlerimiz yağmurlardan sonra da her zaman kuru ve güvenli kalırken,kapalı alanlarda kapalı üst yüzeyi temizliği mümkün kılmaktadır.Darbe emici özelliği ile sporcu yaralanmalarını en aza indirir.Yurt dışında yoğun kullanıma sahip ürünlerimiz Türkiye 'de artan bir trend de kullanılmaktadır.Pratik uygulaması,tekrar tekrar sökülüp takılabilmesi,istenilen renk kombinasyonlarının uygulanması ve istenilen çizgi ve boyaların üzerine rahatça tatbiki ile alanında rakipsizdir.

                                Basketbol dan , Voleybol'a,Futbol dan ,Tenis'e Tüm açık ve kapalı alanlardaki sportif faliyetleriniz veya dekoratif düzenlemeleriniz için güvenle kullanabileceğiniz ürünlerimiz , çıplak ayakla da  kullanılabilecek kadar konforlu ve güvenlidir.Gerek geçici organizasyonlar,gerekse kalıcı sahalar için kullanabileceğiniz ürünler bir gün içinde monte edilebilmekte ve saha çizgileri istendiği taktirde renkli bantlar yardımı ile geçici olarak uygulanabilmektedir.

                                  Birbirine sıkıca geçen ürünler kapalı veya açık alanlarda yekpare bir kullanım ve görüntü arz etmekle beraber,uygulamada hava şartlarına göre uygun hareketi  maksadı ile kenarlardan belirli bir çalışma payı bırakılmasını gerektirmektedir.

 

Başlıca kullanım alanları ;

 

-Basketbol sahaları

-Voleybol sahaları

-Futbol sahaları

-Step-fitness alanları

-Tenis kortları

-Havuz kenarları

-Özel tasarım alanları

 

Şeklinde sıralanabilir.

 

                       Ürünlerimizin satışını  montajlı veya montajsız olarak yapabilmekteyiz.Lütfen stok bilgisi için ulaşınız ve detaylı bilgi için broşür gönderimi talep ediniz.